Доступність посилання

ТОП новини

Російський космічний корабель із міжнародним екіпажем пристикувався до Міжнародної космічної станції


Корабель «Союз» доставив на борт станції її нового командира, американську астронавтку Пеґі Витсон – першу жінку на цій посаді, – і досвідченого російського космонавта Юрія Маленченка. Третім членом екіпажу корабля є дослідник із Малайзії Шейх Музафар Шукор. Він стане першим вірним-мусульманином, який протягом свого нетривалого перебування в космосі дотримуватиметься всіх приписів і ритуалів ісламу.

Корабель «Союз» доставив на борт станції її нового командира, американську астронавтку Пеґі Витсон – першу жінку на цій посаді, – і досвідченого російського космонавта Юрія Маленченка.

Третім членом екіпажу корабля є дослідник із Малайзії Шейх Музафар Шукор. Він стане першим вірним-мусульманином, який протягом свого нетривалого перебування в космосі дотримуватиметься всіх приписів і ритуалів ісламу.

У суботу він святкуватиме на борту станції закінчення священного місяця посту Рамадана і пригощатиме інших членів екіпажу традиційними для цього свята стравами, які захопив із Землі.

Малайзійський лікар, який досліджує в космосі питання мікробіології, раку й лейкемії, має повернутися на Землю через 9 днів разом із двома російськими космонавтами, які працюють на МКС нині. Витсон і Маленченко залишаться на станції на наступні півроку.
XS
SM
MD
LG