Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Чи достатньо інформації про рятувальні роботи в Дніпропетровську? Що робить Юлія Тимошенко в перервах між консультаціями про створення коаліції? Чи хотів би Станіслав Ніколаєнко і надалі очолювати міністерство освіти?


Ірина Біла Київ, 16 жовтня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Журналістів газети “Голос України” насторожує відсутність чи дозованість інформації, яку озвучує лише пан Шуфрич. Зазвичай у загальних рисах, без будь-якої конкретики про реальний стан. Усі посадовці, до котрих газетярі звернулися в міській раді Дніпропетровська, категорично відмовилися коментувати хід виконання рятувальних робіт.

“Блокування роботи парламенту може призвести до прямого президентського правління”, – стверджує в “Газеті по-українськи” політолог Кость Бондаренко. А ще він переконує, що сьогодні в Україні період коротких коаліцій і урядів. Стаття називається “Країні потрібен союз Партії регіонів і БЮТу”.

У перервах між консультаціями про створення коаліції Юлія Тимошенко вчить англійську. Про це в газеті “Діло” розповідає заступник лідера БЮТ з міжнародних питань Григорій Немиря. На його думку, Партія регіонів не реалізовуватиме сценарій здачі мандатів, щоб не допустити БЮТівців до влади. Бо більшість там розуміє: це буде руйнація партії.

“Я впевнений, що після мого звільнення, держзамовлення буде скорочене”, – про це в інтерв’ю “Економическим известиям” заявив міністр освіти та науки Станіслав Ніколаєнко. А ще головний освітянин зізнався, що він і далі готовий очолювати міністерство, якщо йому надійде така пропозиція від Партії регіонів.

Про те, як проходить тиждень моди і які там останні тенденції, розповідає газета “Сегодня”. Стаття називається “В моді торти, бабетти та етнічна вишивка”.

Продавши частину своєї квартири, люди ризикують лишитися без житла, - попереджає газета “Факти”. Видання інформує, що в країні діють добре організовані групи, яка заволодівають нерухомістю, купуючи спочатку певну долю, а потім змушуючи людей за безцінь продавати решту житлової площі.

Про інший вид шахрайства розповідає “Газета 24”. У статті “Гербалайф по-українськи” оповідається, як дурять людей, пропонуючи їм біологічно активні добавки під виглядом ліків.
XS
SM
MD
LG