Доступність посилання

ТОП новини

Українські хлопці й надалі проходитимуть строкову військову службу


Президент України Віктор Ющенко визначив строки проведення чергових призовів на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2008 році.

Президент України Віктор Ющенко визначив строки проведення чергових призовів на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2008 році.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов''язок і військову службу» Президент визначив на 2008 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: 1) квітень – травень; 2) жовтень – листопад.

Президент зобов’язав призвати на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і не мають права на відстрочку, та громадян старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу.

Віктор Ющенко також доручив Кабінету Міністрів визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів.

Крім цього, Президент зобов’язав звільнити в запас зі Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту України військовослужбовців, які призвані на строкову військову службу і мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста або магістра та вислужили встановлені строки строкової військової служби: у січні – лютому 2008 року та у липні – серпні 2008 року, а також інших військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у квітні – травні 2008 року та у жовтні – листопаді 2008 року.
XS
SM
MD
LG