Доступність посилання

ТОП новини

Парламент має розглянути законопроект про основи внутрішньої та зовнішньої політики у пакеті першочергових, наполягає Віктор Янукович


«Спільним проектом для всіх гілок влади, який дозволить подолати розірваність системи державного управління, має стати розробка закону про основи внутрішньої та зовнішньої політики», - вважає керівник уряду.

«Необхідно, врешті-решт, знайти порозуміння щодо формування основ зовнішньої політики на довготривалу перспективу та забезпечити її реалізацію незалежно від конфігурації сил в парламенті. Спільним проектом для всіх гілок влади, який дозволить подолати розірваність системи державного управління, має стати розробка закону про основи внутрішньої та зовнішньої політики. Цей закон має бути включений в пакет першочергових для новообраної Верховної Ради. Він повинен відображати спільне бачення усіх інститутів влади на розвиток держави», – заявив Віктор Янукович.

У лютому представник БЮТу Олег Білорус та нашоукраїнець Геннадій Удовенко зареєстрували у парламенті спільний законопроект про основи внутрішньої та зовнішньої політики. А минулого року у Верховній Раді був зареєстрований ще один відповідний законопроект, запропонований лідером КПУ Петром Симоненком.
XS
SM
MD
LG