Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Що загрожує створенню нової коаліції? Чи достатньо в Україні страхових компаній? Наскільки безпечно користуватися мобільним телефоном?


Ірина Біла Київ, 1 листопада 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Поки в «Нашій Україні – Народній самообороні» двовладдя, коаліція під загрозою. Про це в «Газеті 24» наголошує бютівець Микола Томенко. Він переконаний, тестом для нової коаліції стане голосування за спікера парламенту. Проблема в тому, пояснює активіст БЮТу, що в рамках перемов з «НУ-НС» є два суб’єкти відносин. Один – політичне керівництво Блоку, а другий – Секретаріат Президента. І це, на думку п. Томенка, створює неабиякі проблеми.

Демократична коаліція уже на порозі Кабміну. Не треба бути великим стратегом, щоб зрозуміти: завадити противникові увійти в ці «священні» стіни може тільки диво або таємна політична зброя. Як стверджує газета «Україна молода», у дива регіонали-матеріалісти вірять мало. Саме тому, переконані газетярі, Прем''єр-міністр Віктор Янукович нарешті вирішив: досить робити гарну міну при поганій грі та озвучив звернення до свого наступника. Коментарі до прем’єрської промови в статті «Після важких кровопролитних боїв..., або Україна без Януковича».

Сьогодні в Україні – понад 400 страхових компаній. Тоді як, скажімо, в Польщі – 64, Угорщині – 26, Вірменії – 13. Як наголошує газета «Діло», кількість страховиків в Україні давно перевищила норму. Про те, як можна зупинити збільшення «кишенькових» страхових компаній і звести їх до мінімуму, йдеться в статті «Жертвуючи дріб’язком».

«Экономические известия» у рубриці «Кар’єра» звертають увагу на те, як правильно оформлювати резюме. Єдиний шанс, коли його належно оцінять, коли читають уперше. Зазвичай, на перегляд резюме йде не більше хвилини. Якщо увагу не вдалося привернути – значить, розповідь про власні можливості і досвід не спрацювала. Про те, на що авторові варто звертати увагу насамперед, розповідає стаття «Маневри на мінному полі».

Онкологічні хвороби, психічні розлади, «мобільна» залежність – далеко не повний перелік захворювань, які можуть з''явитися в людини, що користується мобільним телефоном. Про те, як, користуючись мобільним, уникнути численних болячок, розповідає газета «День» у публікації «Ефект мікрохвильовки».
XS
SM
MD
LG