Доступність посилання

ТОП новини

Галичани мріють про Америку


Галина Терещук Львів, 5 листопада 2007 (Radiosvoboda.ua) – Емігрувати у США бажають найбільше мешканців Тернопільщини, Івано-Франківщини і Львівщини. Україна у числі лідерів серед усіх країн Європи щодо участі у лотереї на американські «зелені картки». Однак саме українці найчастіше стають жертвами шахраїв, які за відповідну оплату обіцяють еміграцію в Америку. Посольство США в Україні просить громадян брати участь у лотереї через офіційний інтернет.

Генконсул посольства США в Україні Лендон Тейлор
(RadioSvoboda.Ua)
Торік 7 тисячам громадян України пощастило виграти лотерею на «зелену картку». Однак дехто її так і не отримав і змушений був полишити свою мрію про життя в Америці.

Причиною стало те, що людина, на пораду агенції чи посередника, якому за послуги ще й заплатила тисячі доларів, вказала неправдиву інформацію, повідомив генконсул посольства США в Україні Лендон Тейлор.

«Нам відомі випадки, коли людина виграла лотерею, але її не отримала, оскільки подала неправдиву інформацію, за чиєюсь порадою, наприклад, про свій сімейний стан. Цього робити не можна», – наголосив генеральний консул.

Генконсул Лендон Тейлор порадив українцям не користатися послугами агенцій для отримання «зеленої картки», а реєструватись для участі в лотереї безпосередньо на інтернет-сайті Держдепартаменту США або ж звертатись у центри посольства, які створені при бібліотеках, як у Львові. Інформація про те, як узяти участь у лотереї, українською мовою є й на сайті посольства.

Якщо людина все ж таки потрапила на гачок шахраїв, то генконсул порадив звертатись у правоохоронні органи.

Участь у лотереї на «зелену картку» зменшує шанси отримати звичайну американську візу

За словами чільного представника посольства, якщо людина бере участь у лотереї на «зелену картку», то це не означає, що вона не може потім звертатись по звичайну неімміграційну візу, але міграційна служба бере-таки до уваги той факт, що людина мала намір емігрувати.

«Але як участь у лотереї вплине на рішення щодо візи, залежатиме від ситуації, в якій людина перебуває», – додав генконсул США.

Чи зросте ціна за звичайну неімміграційну візу, а точніше, за розгляд прохання про візу, яка нині становить 100 доларів, Лендон Тейлор не знає.

Ті ж, хто виграє в лотерею право на «зелену картку» і на імміграцію, муситиме приготувати на оформлення всіх документів 755 доларів, інформує Посольство США в Україні.

Із 1 жовтня минулого року до 1 жовтня цього року у посольство по візи звернулись 57 тисяч громадян України, більш як 17 тисячам відмовлено, а 70% таки отримали американську візу.

А в Диверсифікаційній лотереї – так офіційно називається лотерея на «зелену картку» США – з України був понад мільйон учасників.

Найчисленніші серед охочих потрапити до США – мешканці західних областей України.
XS
SM
MD
LG