Доступність посилання

ТОП новини

Компенсації потерпілим унаслідок вибуху газу у Дніпропетровську не будуть оподатковуватися в області


Кілька днів тому один із великих благодійних фондів заявив, що призупиняє виплату спонсорської допомоги потерпілим через неврегульованість питань оподаткування.

Так вирішила сьогодні Дніпропетровська обласна рада.

Згідно з ухвалою, потерпілі звільнені від сплати податку з доходів фізичних осіб у межах сум, що зараховуються до обласного бюджету.

Рішення стосується компенсаційних виплат на придбання житла та за втрачене майно, благодійної допомоги, які отримають громадяни та їхні спадкоємці.

Як сказано у документі, рішення чинне з 15 жовтня 2007 року.

Наприкінці жовтня депутати міської ради своїми рішеннями теж звільнили потерпілих унаслідок вибуху побутового газу від сплати державного мита та податку на доходи фізичних осіб.

Кілька днів тому один із великих благодійних фондів заявив, що призупиняє виплату спонсорської допомоги потерпілим через неврегульованість питань оподаткування. У Фонді порахували, що з 10 мільйонів гривень, наданих людям, реально вони отримають тільки 8,5 мільйонів.

У середині жовтня в житловому будинку в Дніпропетровську внаслідок вибуху побутового газу загинули 23 людини. Ще понад півтисячі визнали потерпілими.
XS
SM
MD
LG