Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні – чергова спроба провести засідання робочої групи з підготовки першої сесії Верховної Ради


У середу в роботі групи з підготовки першого засідання новообраної Верховної Ради оголосили перерву, щоб продовжити його в четвер. Засідання робочої групи переносили вже двічі.


У середу в роботі групи з підготовки першого засідання новообраної Верховної Ради оголосили перерву, щоб продовжити його в четвер. Засідання робочої групи переносили вже двічі.

Як повідомив тоді спікер парламенту V скликання Олександр Мороз, який має відкривати засідання групи, представники Партії регіонів, Компартії i Блоку Литвина на нього не прийшли.

У повному складі були присутні представники блоку «Наша Україна – Народна самооборона» i Блоку Юлії Тимошенко, які становлять рівно половину членів групи.

У вівторок «регіонали» відмовились брати участь у засіданні, аргументуючи це тим, що депутати від цієї сили ще не зареєстровані ЦВК.

Представники КПУ і Блоку Литвина також залишили засідання невдовзі після його початку, і на ньому не стало кворуму.

Термін подання до Центрвиборчкому документів для реєстрації народних депутатів завершується наступного тижня.

На думку голови політради блоку «Наша Україна – Народна самооборона» В’ячеслава Кириленка, зволікання з початком роботи нового парламенту негативно впливає на українську економіку.

«Ми й надалі займаємо спільну позицію разом із Блоком Юлії Тимошенко щодо якомога швидшого скликання першого засідання Верховної Ради VI скликання. Ми орієнтуємося на 20 листопада як крайній термін. Якщо нам вдасться переконати Партію регіонів, комуністів і Блок Литвина, що є доцільність і можливість зібратися, наприклад, 15 листопада, ми будемо вітати такі рішення з їхнього боку», – заявив лідер НУ-НС.

Напередодні у БЮТ заявили, що готові проводити засідання робочої групи і без Партії регіонів.

Матеріал до теми:

• Президент міняє тактику?
XS
SM
MD
LG