Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 20:29

Віктор Ющенко закликає всі парламентські політичні сили до діалогу


Про це глава держави сказав після церемонії складання військової присяги на вірність українському народові молодим поповненням окремого Новоросійсько-Київського орденоносного полку Президента України.


Про це глава держави сказав після церемонії складання військової присяги на вірність українському народові молодим поповненням окремого Новоросійсько-Київського орденоносного полку Президента України. В. Ющенко наголосив, що на сьогоднішній день найголовніше для українського політикуму – пройти етап дискусії і формування коаліції. Президента турбує те, що українська політика залишається в стані агресії: «я не бачу політиків, які пропонують взаємний діалог. Враження таке, що вибори закінчились, «військове положення» начебто знято, пройшли люди в парламент і пропонують знову якусь війну». Він переконаний, що суспільство дало мандати народним депутатам не для того, щоб залишались в країні непорозуміння, оскільки обов’язком кожного політика є сідати за стіл переговорів. «Я не бачу цих столів, я не бачу цих переговорів – мене це турбує тому, що без діалогу не можливо дати відповідь на ключові питання української політики – як принести політичну стабільність перш за все в український парламент», - сказав Президент.

«Я хотів звернути увагу лідерів політичних сил не забути про одне – вони пройшли в український парламент формувати стабільність політичного характеру, без якої ні про економічний розвиток, ні про боротьбу з цінами, ні про які економічні соціальні чи гуманітарні проекти просто не прийдеться говорити», - наголосив Президент. Відповідаючи на запитання кореспондента УНІАН, чи внесе Президент кандидатуру Анатолія Гриценка на посаду міністра оборони України у новому уряді, В. Ющенко сказав: «Хай збирається коаліція, хай формують пропозиції по складу Кабінету міністрів… Я свою позицію висловлю по цьому питанню, коли це питання буде нагальним».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG