Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Які наслідки буревію для чорноморської фауни? Скільки українців хворі на цукровий діабет? Чи є в Києві елітні квартири?


Ірина Біла Київ, 13 листопада 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Прецедент у Керченській затоці експерти газети «День» називають «серйозною екологічною катастрофою, яка викличе значне забруднення флори, фауни, водних акваторій». Навіть якщо вдасться зібрати значну частину мазуту, у Чорному морі загине більша частина риби. Екологи наголошують, що нафтопродукти не можна перевозити в таких танкерах, повинні бути інші судна, з подвійною системою корпусів.

А тим часом синоптики обіцяють з вівторка покращення погоди, але ненадовго. Вже в четвер буйні вітри знову повернуться в Україну. Детальніше про погодне майбутнє розповідає газета «Україна молода» у статті «Морський бій».

У цьому ж числі «Україна молода» нагадує, що сьогодні Всесвітній день діабету. Нині в Україні живуть понад мільйон людей з цукровим діабетом. Упродовж останніх п''яти років рівень захворюваності на цю недугу в Україні зріс у півтора раза. Особливо тяжко дітям, які не можуть обходитися без солодощів. Про те, як цьому навчитися малечі, розповідають у спеціальних школах діабету. Про них докладніше – у статті «Школи без цукру».

Втомившись від нескінченних заторів на дорогах, багато хто, як стверджує «Газета 24», розчарувався в передмісті. Саме тому ідея садиби в столиці стає дедалі актуальнішою, а її втілення – дедалі дорожчим. Утім, мати власний будинок у місті прагнуть не лише кияни. «Помітну частку серед покупців приватного сектору столиці становлять іноземці»,– інформують фахівці з нерухомості. Про те, в яку копійку їм це обходиться, йдеться в публікації «Свій будинок у столиці».

Зараз під виглядом елітних квартир продається звичайне житло, стверджує газета «Діло». Елітне житло характеризується певними параметрами, як то: висота стелі 3 м., в квартирах повинен бути великий хол, тераса або зимовий сад, індивідуальні системи енергозабезпечення, очистки води, безшумні ліфти, а ще – єдине соціальне середовище мешканців . Більше про житло не для бідних – у матеріалі «Елітні ціни за звичайне житло».

Про ставку Гітлера «Вервольф» під Вінницею відомо багатьом. Зате мало хто знає, що за якихось десяток кілометрів від неї був ще один стратегічний об''єкт: ставка другої після фюрера людини у нацистській Німеччині – Германа Герінга. Більше про неї розповідає дописувач газети «Голос України».
XS
SM
MD
LG