Доступність посилання

ТОП новини

Нові американські санкції проти Білорусі


Міністерство фінансів Сполучених Штатів оголосило санкції проти білоруської компанії «Белнафтохім». Cанкції запроваджені проти найбільшої державної нафтової і хімічної компанії Білорусі, яку контролює авторитарний президент Олександр Лукашенко.

Міністерство фінансів Сполучених Штатів оголосило санкції проти білоруської компанії «Белнафтохім».

Cанкції запроваджені проти найбільшої державної нафтової і хімічної компанії Білорусі, яку контролює авторитарний президент Олександр Лукашенко.

У США всі активи «Белнафтохіму» заморозять. Громадянам США заборонили здійснювати бізнесові справи з цією білоруською компанією та її філіалами.

Міністерству фінансів доручили також вжити заходи проти представництв «Белнафтохіму» у Німеччині, Латвії, Литві, Україні, Росії і Китаї.

Керівник департаменту Мінфіну США Адам Шубін заявив у вівторок, що цей крок посилює санкції проти Лукашенка шляхом фінансових санкцій щодо економічного конгломерату, який перебуває під контролем режиму.

Минулого тижня в інтерв’ю Радіо Свобода заступник державного секретаря США з європейських і євроазійських справ Дейвід Креймер заявив, що цього тижня Вашингтон оголосить про нові санкції проти Білорусі.

О. Лукашенка, який прийшов до влади 1994 року, у західних країнах називають «останнім диктатором Європи».
XS
SM
MD
LG