Доступність посилання

ТОП новини

НУНС може погодитися, а БЮТ не погоджується з обранням Адама Мартинюка головою підготовчої групи з організації першої сесії нового парламенту


На учорашньому зібранні знову не вдалося досягти компромісу й обрати керівника групи. Чергове засідання підготовчої групи має відбутися сьогодні.


В інтерв’ю Радіо Свобода представник блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Володимир Ар’єв заявив: «Теоретично можливо, що блок „Наша Україна – Народна самооборона“ погодиться на Мартинюка, але з тим, щоб він, скажімо так, не маніпулював регламентом і нормами законодавства, як він робив це у Верховній Раді. Для цього буде вироблена певна схема, не буду зараз розкривати секрет. Ніхто не буде його ні до чого зобов’язувати. Він просто буде поставлений в умови, коли або він нормально працює, або Верховна Рада буде запущена без участі в підготовці Партії регіонів і комуністів, якщо вони будуть свідомо затягувати».

А представник Блоку Юлії Тимошенко Олег Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода висловив таку позицію стосовно кандидатури Адама Мартинюка на місце голови підготовчої групи з організації першої сесії нового парламенту: «Ця кандидатура не задовольняє не тільки „Нашу Україну“, але й Блок Тимошенко. Мартинюк – це відомий маніпулятор. Згадайте, як він вів сесії парламенту минулого скликання, як він протягував законопроекти, порушуючи всякі норми регламенту. Як його підтримувати?»

Раніше представник БЮТ Євген Корнійчук заявив, що блок може проголосувати за Адама Мартинюка, щоб розблокувати роботу підготовчої групи.

На обранні Мартинюка наполягають Партія регіонів та КПУ. До них також приєднався Блок Литвина.

Голоси БЮТ і НУ-НС, із одного боку, і «регіонів», КПУ і Блоку Литвина, з іншого, у робочій групі розподілилися порівну.

На учорашньому зібранні знову не вдалося досягти компромісу й обрати керівника групи.

Чергове засідання підготовчої групи має відбутися сьогодні.
XS
SM
MD
LG