Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ і «Наша Україна – Народна самооборона» підпишуть юридичну угоду про коаліцію 23 листопада


Про це повідомив голова політради блоку НУ-НС В’ячеслав Кириленко. Водночас перший віце-прем’єр, один із лідерів Партії регіонів Микола Азаров заявляє, що його політична сила також працює над створенням ефективної коаліції. Лідер Партії регіонів, Прем’єр-міністр Віктор Янукович наполягав на участі Партії регіонів у формуванні парламентської більшості. У четвер депутатська група з підготовки першого засідання Верховної Ради вирішила відкрити першу сесію 23 листопада.


Про це повідомив голова політради блоку НУ-НС В’ячеслав Кириленко.

«Після того ми зробимо все можливе і все від нас залежне, щоб керівництво парламенту, керівництво комітетів були обрані швидко і склад нового Кабінету Міністрів також був проголосований у парламенті у максимально стислі терміни», – додав лідер НУ-НС.

Водночас перший віце-прем’єр, один із лідерів Партії регіонів Микола Азаров заявляє, що його політична сила також працює над створенням ефективної коаліції.

«Вам подобається слово „широка“, „демократична“? А мені подобається визначення „ефективна коаліція“, яка здатна створити уряд і проводити необхідні в країні реформи. Над створенням такої коаліції Партія регіонів серйозно працює», – заявив Азаров.

Лідер Партії регіонів, Прем’єр-міністр Віктор Янукович наполягав на участі Партії регіонів у формуванні парламентської більшості.

У четвер депутатська група з підготовки першого засідання Верховної Ради вирішила відкрити першу сесію 23 листопада.
XS
SM
MD
LG