Доступність посилання

ТОП новини

Президент змінив керівника Волинської облдержадміністрації


Віднині обов’язки голови Волинської обласної державної адміністрації виконує керівник Волинського регіонального управління «Приватбанку» Микола Романюк. Його попередника Володимира Бондаря голова держави звільнив за власним бажанням.

Віднині обов’язки голови Волинської обласної державної адміністрації виконує керівник Волинського регіонального управління «Приватбанку» Микола Романюк.

Його попередника Володимира Бондаря голова держави звільнив за власним бажанням.

Про це мовиться в учорашніх указах Віктора Ющенка, які сьогодні оприлюднили на інтернет-сайті Президента.

Нового керівника області представив сьогодні в Луцьку Секретар Ради нацбезпеки й оборони Іван Плющ. Він пояснив, що Володимир Бондар, найімовірніше, працюватиме в одному з міністерств.

За повідомленням кореспондентки Радіо Свобода, кандидатура 49-річного Миколи Романюка на посаду голови облдержадміністрації не була несподіванкою для волинян. На Волині його вважають активним депутатом обласної ради, авторитетним керівником, громадським діячем і меценатом.

Після місцевих виборів 2006 року він був головним конкурентом на посаду голови обласної ради бютівцеві Анатолію Грицюкові. Позапартійного Романюка активно підтримували «нашоукраїнці» і сам Володимир Бондар, однак тоді голоси депутатів від БЮТ переважили. Тоді волинські політологи казали, що спільна команда Грицюка та Романюка як голови й заступника дали б раді більше, ніж їхнє протистояння.

Згодом Микола Романюк та його установа підтримували чимало благодійних починань голови облдержадміністрації Володимира Бондаря.
XS
SM
MD
LG