Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр-міністр Грузії подав у відставку, Президент пропонує кандидатуру нового


У п’ятницю ввечері Міхеїл Саакашвілі представив банкіра і бізнесмена Ладо Ґурґенідзе на посаду керівника уряду Грузії. Раніше цього ж дня подав у відставку дотеперішній прем’єр Зураб Ногаїделі. За словами Саакашвілі, Ногаїделі «сам вирішив піти з займаної посади». Раніше в п’ятницю у Грузії припинив чинність надзвичайний стан.

У п’ятницю ввечері Міхеїл Саакашвілі представив банкіра і бізнесмена Ладо Ґурґенідзе на посаду керівника уряду Грузії.

Саакашвілі висловив сподівання, що парламент затвердить Ґурґенідзе найближчими днями.

А Ґурґенідзе пообіцяв у разі затвердження здійснити реформи з наголосом на соціальних програмах і створенні нових робочих місць.

Раніше цього ж дня подав у відставку дотеперішній прем’єр Зураб Ногаїделі. За словами Саакашвілі, Ногаїделі «сам вирішив піти з займаної посади».

Нині 37-річний Ґурґенідзе є головою Наглядової ради Банку Грузії.

За словами Саакашвілі, кандидат на прем’єра є «одним із найуспішніших бізнесменів Грузії», «дістав західну освіту, має досвід роботи у США, Великій Британії, інших країнах».

За повідомленнями, Ладо Ґурґенідзе є громадянином не лише Грузії, а й Великої Британії. Грузинське законодавство дозволяє це.

* * * * * * * * * * *

Раніше в п’ятницю у Грузії припинив чинність надзвичайний стан.

За його скасування від вечора в п’ятницю проголосував у четвер парламент Грузії, підтримавши рішення про це Президента Міхеїла Саакашвілі.

Грузинський керівник запровадив надзвичайний стан минулої середи після силового розгону антипрезидентських демонстрацій.

Спершу передбачалося, що він міг діяти впродовж 15 днів.
XS
SM
MD
LG