Доступність посилання

ТОП новини

Кількість загиблих внаслідок аварії на шахті імені Засядька зросла до 69


Доля ще 31 гірника залишається невідомою. Також шпиталізовано 28 гірників. Про це повідомило сьогодні Міністерство з надзвичайних ситуацій. Рятувальники інформують, що пожежу в копальні локалізували, але не загасили. В ніч на неділю на шахті імені Засядька стався вибух метану на глибині понад тисячу метрів. За словами прем’єра Віктора Януковича, причини аварії встановлюються. Президент Віктор Ющенко вимагає притягнути до відповідальності винних у трагедії на шахті імені Засядька. Про це йдеться у його листі до прем’єр-міністра Віктора Януковича. Глава держави також розкритикував дії уряду щодо реорганізації вугільної галузі.


Доля ще 31 гірника залишається невідомою. Також шпиталізовано 28 гірників. Про це повідомило сьогодні Міністерство з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники інформують, що пожежу в копальні локалізували, але не загасили.

В ніч на неділю на шахті імені Засядька стався вибух метану на глибині понад тисячу метрів.

В цей момент під землею перебували близько чотирьох з половиною сотень людей, безпосередньо на аварійних ділянках – майже двісті.

Президент Віктор Ющенко вимагає притягнути до відповідальності винних у трагедії на шахті імені Засядька

Про це йдеться у його листі до прем’єр-міністра Віктора Януковича.

Глава держави також розкритикував дії уряду щодо реорганізації вугільної галузі.

За словами прем’єра Віктора Януковича, причини аварії встановлюються.

Сьогодні до Донецької області приїде Президент. Він проведе нараду щодо подолання наслідків трагедії й надання допомоги сім''ям загиблих і потерпілих.

Від сьогодні в регіоні оголосили триденну жалобу.

Президент Віктор Ющенко раніше висловив співчуття родинам гірників, які загинули та постраждали під час вибуху на шахті імені Засядька 18 листопада. «З болем у серці дізнався про трагедію на орендному підприємстві «Шахта імені О. Ф.Засядька», внаслідок якої загинули, а також були тяжко травмовані люди. Сумую і вболіваю разом з усією Україною. Прошу прийняти мої щирі співчуття та побажання одужати постраждалим», – зазначено в листі Глави держави.

Масштабні катастрофи на шахті імені Засядька траплялися і раніше. Починаючи з 1999 року тут загинули майже сто сорок гірників.

В середньому, за кожен мільйон тон вугілля Україна платить життям двох-трьох шахтарів.

Матеріал до теми:

• Ціна українського вугілля – друге місце в світі за смертністю на шахтах
XS
SM
MD
LG