Доступність посилання

ТОП новини

Владімір Путін порівнює опонентів із шакалами, які існують завдяки закордонній підтримці, і закликає не допустити в Росії подій, як у «сусідніх республіках»


У середу Президент Росії взяв участь в агітаційному шоу за владну прокремлівську партію «Єдина Росія», виборчий список якої він і очолює, залишаючись головою держави.

У середу Президент Росії взяв участь в агітаційному шоу за владну прокремлівську партію «Єдина Росія», виборчий список якої він і очолює, залишаючись головою держави.

Він закликав прийти на парламентські вибори 2 грудня і проголосувати за цю партію, бо, за його словами, на цих виборах значною мірою вирішуватиметься доля держави.

«Єдина Росія» має завоювати більшість, бо інакше Держдума перетвориться на «збіговисько популістів», заявив Путін.

За словами російського Президента, його супротивники хочуть «реставрувати олігархічний режим» у Росії.

«На жаль, є і всередині країни ті, хто, як шакали, крутиться біля іноземних посольств, оббиває пороги дипломатичних представництв, розраховує на підтримку закордонних фондів і урядів, а не на підтримку власного народу», – сказав він.

«От зараз іще й на вулиці вийдуть – поповчилися в західних фахівців, потренувалися в сусідніх республіках і в нас спробують», – додав Путін.

Він не має конституційного права балотуватися на президентську посаду втретє на виборах Президента в березні наступного року. Чільники «Єдиної Росії» вже заявили, що створять для Владіміра Путіна новий керівний статус «національного лідера».

На акцію, що відбулася в середу в одному з московських спорткомплексів під охороною війська, пропускали тільки заздалегідь відібраних учасників. Низку журналістів, незважаючи на наперед отримані акредитації, на захід не допустили.
XS
SM
MD
LG