Доступність посилання

ТОП новини

За даними Європейського центру моніторингу, найрозповсюдженішим наркотиком на континенті залишається конопля


Майже одна п’ята європейців хоч раз в житті пробували цей наркотик, а кожен із 14 європейців вживав його протягом минулого року.

Майже одна п’ята європейців хоч раз в житті пробували цей наркотик, а кожен із 14 європейців вживав його протягом минулого року. Разом з тим, зазначається в доповіді, цей наркотик переважно вживають молоді та дуже молоді люди в ЄС.

Екстазі хоча би раз в житті вживали 9,5 млн. дорослих європейців, або 3% всього населення, з них 3 мільйони вживали екстазі минулого року.

Амфетамінами користувалися 11 мільйонів європейців, або 3,5% дорослого населення, з них 2 мільйони – протягом минулого року, кокаїн – 12 мільйонів європейців, або 4% дорослого населення, а протягом минулого року – 4,5 мільйони. При цьому, за даними доповіді, кількість постійних споживачів кокаїну протягом року зросла на 1 мільйон – із 3,5 мільйонів у 2006 році.

Європейській центр моніторингу наркотиків та споживання наркотичних речовин створений 1993 року. Його завданням є надання ЄС та країнам-членам фактичної, об’єктивної та порівняльної інформації щодо обігу та споживання наркотиків на європейському рівні та наслідків споживання наркотиків.
XS
SM
MD
LG