Доступність посилання

ТОП новини

Кабінет Міністрів склав свої повноваження перед новообраною Верховною Радою


Про це на першому засіданні парламенту 6-го скликання оголосив Прем`єр-міністр Віктор Янукович. Згідно зі статтею 115 Конституції України, Кабінет Міністрів складає повноваження перед новообраною Верховною Радою і продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи нового Кабміну. Його Верховна Рада має сформувати протягом 60 днів після відставки попереднього уряду. Верховна Рада 6-го скликання почала сьогодні свою роботу. Після урочистої частини і складення й підписання депутатської присяги почалося перше пленарне засідання. Лідер Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Юрій Луценко заявив, що коаліційну угоду між НУНС і Блоком Юлії Тимошенко підпишуть сьогодні на спільному засіданні фракцій обох блоків, яке відбудеться після засідання Верховної Ради.

Голова тимчасового уряду Віктор Янукович у залі Верховної Ради України. Київ, 23 листопада 2007 р.
Про це на першому засіданні парламенту 6-го скликання оголосив Прем`єр-міністр Віктор Янукович.

Згідно зі статтею 115 Конституції України, Кабінет Міністрів складає повноваження перед новообраною Верховною Радою і продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи нового Кабміну. Його Верховна Рада має сформувати протягом 60 днів після відставки попереднього уряду.

Верховна Рада 6-го скликання почала сьогодні свою роботу.

Після урочистої частини і складення й підписання депутатської присяги почалося перше пленарне засідання.

Лідер Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Юрій Луценко заявив, що коаліційну угоду між НУНС і Блоком Юлії Тимошенко підпишуть сьогодні на спільному засіданні фракцій обох блоків, яке відбудеться після засідання Верховної Ради.

Так само і член БЮТ Олександр Турчинов висловив переконання, що сьогодні з парламентської трибуни буде оголошено про створення демократичної коаліції.

А член НУНС В’ячеслав Коваль заявив журналістам, що між блоком «Наша Україна – Народна самооборона» і Блоком Юлії Тимошенко узгоджено всі суперечливі питання щодо коаліційної угоди на засіданні політрад обох блоків.

Раніше сьогодні голова політради НУНС В’ячеслав Кириленко заявляв, що ті зауваження, які НУНС висував до коаліційної угоди, значною мірою погодили ще вчора під час зустрічі членів НУНС із Президентом.

За його словами, дискусія щодо того, хто з депутатів не підписав коаліційну угоду, втратила актуальність.

Учора лідер «Нашої України – Народної самооборони» Юрій Луценко заявив, що всі депутати від цього блоку погодилися поставити свої підписи під угодою про створення «демократичної» коаліції.

Раніше це відмовлялися зробити троє «нунсівців» – Василь Петьовка, Ігор Кріль та секретар РНБО Іван Плющ.

Тим часом сьогодні Іван Плющ заявив, що не підписав і не підпише коаліційну угоду з БЮТ, якщо до неї не внесуть зміни.

Як сказав депутат, в угоді є «дві речі, на які я ніколи не погоджуся», – перехід на контрактну армію з січня 2008 року та повернення втрачених заощаджень у колишньому Ощадбанку СРСР упродовж двох років.

Плющ наголосив, що тільки ці дві речі можуть призвести до досить серйозних наслідків у грошовій системі України.
XS
SM
MD
LG