Доступність посилання

ТОП новини

Перший день роботи нового складу парламенту засвідчив можливість реалізації сценарію безкоаліційного і тимчасового парламенту, вважає Микола Томенко


Про це БЮТівець заявив в інтерв’ю 5 каналу.

Про це БЮТівець заявив в інтерв’ю 5 каналу.

«Ідея Партії регіонів самочинно перенести чергове засідання парламенту з вівторка на четвер робить все більше вірогідною тезу про тимчасовість та безкоаліційність Верховної Ради VI скликання», – сказав М. Томенко. За його словами, якщо наступного тижня у парламенті буде офіційно проголошено про створення демократичної коаліції та обрано керівництво Верховної Ради, то новий парламент зможе зайняти своє місце як ключового інституту влади в Україні.

Коментуючи події першого дня роботи нового парламенту, М. Томенко наголосив, що найбільшою помилкою є виступ Олександра Мороза, який попри свою риторику на захист українського парламентаризму, зробив власні політичні образи основою свого виступу, таким чином принизивши статус парламенту та посади Голови Верховної Ради. При цьому, зазначив він, не до кінця правильною була і позиція фракцій НУНС та БЮТ, які демонстративно вийшли із сесійної зали під час виступу О. Мороза, оскільки парламентарі мусять демонструвати зразки більшої політичної витримки та толерантності.

Ще однією помилкою М. Томенко вважає те, що команда Президента переконала Віктора Ющенка не брати участі в урочистому відкритті нового парламенту, дає знак суспільству, що Верховна Рада VI скликання, ще жодного дня не попрацювавши, вже не сприймається Президентом України.
XS
SM
MD
LG