Доступність посилання

ТОП новини

Народний депутат Андрій Шевченко: «Я би рекомендував зараз і Віктору Ющенку, і Віктору Балозі, які увійшли в азарт, не загратися»


Про це він заявив в інтерв''ю Радіо Свобода.


Депутат нового складу парламенту від Блоку Юлії Тимошенко Андрій Шевченко не впевнений, що В''ячеслав Кириленко набере достатньо голосів під час голосування за його кандидатуру на посаду спікера Верховної Ради. Про це він заявив в інтерв''ю Радіо Свобода. «На голосування за спікера ми повинні виходити, будучи впевненими у більшості – у 226 голосах, – сказав нардеп. – Тому що просто ставити Кириленка на голосування, щоб спробувати «пройде-не пройде» – значить не поважати себе і принижувати самого Кириленка... На цей момент у нас такої впевненості нема... Я вважаю, що треба чесно називати речі своїми іменами...».

Кажучи про причини затягування створення демократичної коаліції, Андрій Шевченко сказав: «Ми бачимо, що команда Віктора Ющенка, а чи точніше, можливо, команда Віктора Балоги (що може бути не одним і тим самим) займається зараз затяжними торгами, в даній ситуації з блоком Юлії Тимошенко. Я не хочу говорити, що це також торги з Партією регіонів. Мені здається, що є переконання, що буде демократична коаліція, але при цьому намагаються виторгувати за цю коаліцію якомога більше. Оце те, що відбуваються».

На запитання кореспондента Радіо Свобода чи пов''язане це з тим, що В. Балога хоче сісти у крісло прем''єра, БЮТівець Шевченко сказав: «Це може бути так... Мій друг приїхав з Лондона і розповів мені про те, як там працюють рієлтери, торговці нерухомістю. Вони вам пропонують будинок, наприклад, за 100 тисяч. І за день, коли ви вже маєте заплатити гроші і поселитися у цей будинок, вам кажуть: ой, тут на горизонті з''явилася людина, яка дає 110 тисяч. Потім вони йдуть до другої людини і кажуть: ой, у нає є покупець, який готовитй дати 120 тисяч. І ось такими каруселями можуть ганяти двох або трьох покупців тижнями і місяцями. Набиваючи при цьому ціну... Мені здається що зараз Віктор Балога як азартна людина, що досягла великих успіхів у бізнесі, займається саме подібною торгівлею: з Юлією Тимошенко – з одного боку, з Партією регіонів – з іншого боку... Балога намагається грати на підвищення ціни, на те, щоб президент опинився в цій коаліції на якомога вигідніших умовах. Я просив би не забувати, що в Британії ці ріелтери ніколи не зізнаются чим вони займаються... Бо ставлення до цієї професії відповідне. Я би рекомендував зараз і Віктору Ющенку і Віктору Балозі, які увійшли в азарт з цією торгівлею, не загратися. Тому що це питання репутації, це питання втраченого часу», – заявив Андрій Шевченко в інтерв''ю Радіо Свобода.
XS
SM
MD
LG