Доступність посилання

ТОП новини

Створення у Верховній Раді ситуативної більшості призведе до ще одних позачергових виборів, на цей раз – парламенту і Президента, – представник Партії Регіонів


Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив представник Партії Регіонів Олександр Стоян.

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив представник Партії Регіонів Олександр Стоян.

«Я особисто не вірю що, у четвер «помаранчева» коаліція буде створена. Там дуже багато проблем, дуже багато протиріч. Можливо, ми «перескочимо» через пункт про створення коаліції і перейдемо до обрання голови Верховної Ради. Якщо всі політичні сили домовляться і оберуть спікера, тоді буде переформатування, перш за все у «помаранчевих» силах. І після цього певний час існуватиме ситуативна більшість» – заявив Олександер Стоян.

За словами Стояна, пройде рік, і тоді будемо ставити питання про, як кажуть, «чергові» позачергові парламентські вибори. «Але я думаю, що це вже буде разом з позачерговими виборами Президента» – вважає представник Партії регіонів.

Наразі під угодою про створення демократичної коаліції не вистачає семи підписів представників «Нашої України – Народної Самооборони».

Закриваючи п’ятничне засідання парламенту, головуюча, «регіоналка» Раїса Богатирьова оголосила, що наступного разу депутати зберуться у четвер 29 листопада.

Представники БЮТ та НУНС заявили про намір прийти до Верховної Ради вже у вівторок.
XS
SM
MD
LG