Доступність посилання

ТОП новини

Президент міг би прискорити процес формування демократичної коаліції, але не робить цього, оскільки не зацікавлений у прем’єрстві Юлії Тимошенко, вважає представник Партії регіонів


«Я думаю, що Президент розумно ставиться до цього, що не можна ту саму команду пускати до влади, яка не виправдала себе у 2005 році» – заявив в інтерв’ю Радіо Свобода депутат від Партії Регіонів Олександр Стоян.

«Те, що не буде помаранчевої коаліції – просто в ній не зацікавлений сам Президент. Якби Президент хотів, що б Тимошенко була прем’єром, йому досить було б дати команду Балозі, а тому, відповідно, тим непідписантам, і, повірте мені, у вівторок уже все було б. Я думаю, що Президент розумно ставиться до цього, що не можна ту саму команду пускати до влади, яка не виправдала себе у 2005 році» – заявив в інтерв’ю Радіо Свобода депутат від Партії Регіонів Олександр Стоян.

Президент Віктор Ющенко до і після виборів неодноразово заявляв, що є прихильником коаліції у складі БЮТ та блоку «Наша Україна-Народна Самооборона».
XS
SM
MD
LG