Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Балога: Угоду про створення коаліції з БЮТ підписали всі члени фракції НУНС


За словами керівника Секретаріату Президента, це стало результатом зустрічі Віктора Ющенка в середу з тими народними обранцями, які раніше не хотіли підписувати угоду про створення коаліції між НУНС та БЮТ. Голова Секретаріату додав, що Президент навів вичерпні аргументи та доклав усіх зусиль, щоб зняти ті принципові зауваження депутатів, які заважали їм підписати коаліційну угоду. У Президента існує чітка упевненість, що відтепер не існує жодних перешкод на шляху створення демократичної коаліції та формування дієвого уряду, додав Балога.


За словами керівника Секретаріату Президента, це стало результатом зустрічі Віктора Ющенка в середу з тими народними обранцями, які раніше не хотіли підписувати угоду про створення коаліції між НУНС та БЮТ.

Це Віктор Тополов, Ігор Кріль, Микола Оніщук, Юрій Єхануров, Василь Петьовка та Станіслав Довгий. Із Іваном Плющем Президент провів телефонну розмову, повідомив Балога.

Голова Секретаріату додав, що Президент навів вичерпні аргументи та доклав усіх зусиль, щоб зняти ті принципові зауваження депутатів, які заважали їм підписати коаліційну угоду.

У Президента існує чітка упевненість, що відтепер не існує жодних перешкод на шляху створення демократичної коаліції та формування дієвого уряду, додав Балога.

Спершу планували, що угоду про створення коаліції демократичних сил між Блоком Юлії Тимошенко і Блоком «Наша Україна – Народна самооборона» укладуть 23 листопада, після завершення першого засідання Верховної Ради VI скликання.

Але низка депутатів із фракції НУНС до середи не підписувала угоду про створення демократичної коаліції.
XS
SM
MD
LG