Доступність посилання

ТОП новини

Коаліційну угоду з БЮТ підписали усі семеро депутатів від НУНС, які раніше відмовлялися це зробити, повідомив голова секретаріату Президента Віктор Балога.


За його словами, Віктор Ющенко переконав непідписантів під час особистої зустрічі, а з Іваном Плющем провів розмову телефоном. У Президента існує чітка упевненість, що відтепер не існує жодних перешкод на шляху створення демократичної коаліції та формування дієвого уряду, додав Балога. Водночас депутат від НУНС, представник «Народної Самооборони» Олесь Доній вважає, що Президент і у майбутньому серйозно впливатиме на роботу демократичної коаліції. Сьогодні вдруге збереться Верховна Рада шостого скликання. Згідно з регламентом, на порядку денному – створення парламентської коаліції.


За його словами, Віктор Ющенко переконав непідписантів під час особистої зустрічі, а з Іваном Плющем провів розмову телефоном. У Президента існує чітка упевненість, що відтепер не існує жодних перешкод на шляху створення демократичної коаліції та формування дієвого уряду, додав Балога.

Водночас депутат від НУНС, представник «Народної Самооборони» Олесь Доній вважає, що Президент і у майбутньому серйозно впливатиме на роботу демократичної коаліції.

«Чи буде остаточним рішення Президента і «сімки» і, можливо, ще частини прихованих агентів впливу – ніхто не може сказати. «Золота акція» у даному випадку є не у Литвина, про якого багато говорилося. «Золота акція» є у Віктор Ющенка. Нехай це три людини, сім людей, п’ятнадцять людей. Цієї кількості недостатньо, що б створити коаліцію, але достатньо, що б дестабілізувати ситуацію у вжне створеній. Чіткої і спокійної роботи демократичної коаліції не буде, це, на жаль, вже зрозуміло» – заявив в інтерв''ю Радіо Свобода представник «Народної Самооборони» Олесь Доній. Угоду про створення демократичної коаліції не підписували Василь Петьовка, Ігор Кріль, Станіслав Довгий, Микола Оніщук, Юрій Єхануров, Віктор Тополов та Іван Плющ.

Текст коаліційної угоди БЮТ і НУНС парафували ще усередині жовтня.

Спершу планували, що угоду про створення коаліції демократичних сил між Блоком Юлії Тимошенко і Блоком «Наша Україна – Народна самооборона» укладуть 23 листопада, після завершення першого засідання Верховної Ради VI скликання.

Але низка депутатів із фракції НУНС до середи не підписувала угоду про створення демократичної коаліції.

Сьогодні вдруге збереться Верховна Рада шостого скликання.

Згідно з регламентом, на порядку денному – створення парламентської коаліції.

Якщо БЮТ та НУНС не оголосять про формування більшості, Партія Регіонів обіцяє перейти до обрання голови парламенту.

Матеріали до теми:

•&nbsp Час «Ч» шостого скликання •&nbsp Спікеріада на шляху до коаліції
XS
SM
MD
LG