Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ і НУНС підписали коаліційну угоду. Демократичну коаліцію у складі 228 депутатів створено офіційно у Верховній Раді


Голова фракції Блоку свого імені Юлія Тимошенко й голова фракції «Наша Україна - Народна Самооборона» В''ячеслав Кириленко підписали на спільному засіданні фракцій коаліційну угоду. Головуючий на засіданні Верховної Ради представник Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» Роман Зварич повідомив, що фракції НУНС і Блоку Юлії Тимошенко подали угоду про створення коаліції й списки депутатів, які її підписали. За словами Кириленка, всі присутні депутати вповноважили голову фракції підписати угоду і до демократичної коаліції наразі входить 228 депутатів від обох фракцій.


Голова фракції Блоку свого імені Юлія Тимошенко й голова фракції «Наша Україна - Народна Самооборона» В''ячеслав Кириленко підписали на спільному засіданні фракцій коаліційну угоду.

За словами Кириленка, всі присутні депутати вповноважили голову фракції підписати угоду і до демократичної коаліції наразі входить 228 депутатів від обох фракцій.

Як повідомив один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов, свої підписи під угодою про створення демократичної коаліції поставили 156 депутатів від БЮТ та 72 – від НУНС: «Це дає нам підстави говорити, що відповідно до чинної Конституції демократична коаліція відбулась».

Головуючий на засіданні Верховної Ради представник Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» Роман Зварич повідомив, що фракції НУНС і Блоку Юлії Тимошенко подали угоду про створення коаліції й списки депутатів, які її підписали.

«Для офіційного оголошення коаліційного документа його треба зареєструвати в апарату Ради, зараз ця процедура проводиться«, - сказав Роман Зварич.

Представники коаліції вирішують питання про утворення ради коаліції, а також питання щодо кандидатур на посаду прем’єр-міністра України та голови Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG