Доступність посилання

ТОП новини

Посол Росії Віктор Черномирдін не може назвати дату зустрічі президентів України та Росії


«Була домовленість зустрітися в грудні, коли закінчаться переговори по газу. Але, бачите, переговори поки не закінчилися. Зараз я не знаю, як це буде. Змінилася ситуація з газу, ціна змінилася, туркмени збільшили ціну. Але, я вважаю, що треба зустрічатися», – зазначив Черномирдін.

«Була домовленість зустрітися в грудні, коли закінчаться переговори по газу. Але, бачите, переговори поки не закінчилися. Зараз я не знаю, як це буде. Змінилася ситуація з газу, ціна змінилася, туркмени збільшили ціну. Але, я вважаю, що треба зустрічатися», – сказав Віктор Черномирдін.

Водночас дипломат наголосив, що зустріч на найвищому рівні не скасована: «Не було обумовлено конкретної дати зустрічі. Просто домовлялися, як тільки у вас тут проясниться обстановка. Президент України завжди зайнятий, тим більше, йдуть переговори (з газу)».

При цьому Віктор Черномирдін звернув увагу на той факт, що після парламентських виборів в Україні переговори з Росією про постачання газу вестиме новий уряд.

«Зараз відбудеться зміна урядів, переговори ведуть одні, а завтра їх вестимуть інші», – взазнгачив Чорномирдін, нагадавши про досягнуту домовленість підписати угоду між Україною і РФ про постачання газу в присутності глав урядів двох країн.

******** Раніше, 31 жовтня, Віктор Черномирдін говорив, що чергове засідання Міждержавної комісії Ющенко-Путін відбудеться в ІV кварталі 2007 року.

«Сподіваюся, що цього року буде зустріч (Президентів України і РФ). Перш за все, у нас є міждержавна комісія, яку очолюють Президенти. Це буде планова зустріч, на 4-й квартал заплановано засідання міждержкомісії», – сказав тоді Черномирідн. «Наш Президент підтвердив, що як тільки в Україні все стане на свої місця, ми відразу ж будемо готові провести міждержкомісію», – уточнив посол.

Разом з тим він не виключив можливості проведення зустрічі між Президентами Росії і України Володимиром Путіним і Віктором Ющенком поза рамками засідання міждержкомісії. «Одне іншому не заважає, якщо є бажання зустрітися, не чекаючи цього, потрібно зустрічатися. Але тут повинне бути обопільне бажання», – зазначив Віктор Черномирдін.
XS
SM
MD
LG