Доступність посилання

ТОП новини

У Миколаєві відбувся 11-й конкурс української патріотичної пісні «Червона калина», приурочений 16-й річниці Всеукраїнського референдуму щодо державної незалежності України


Близько ста учасників конкурсу з Миколаєва та районів області представили на суд журі пісні патріотичної тематики.

Близько ста учасників конкурсу з Миколаєва та районів області представили на суд журі пісні патріотичної тематики.

Організаторами конкурсу виступили фонд «Дітям України», управління у справах сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому, Народний Рух України за підтримки міського голови Володимира Чайки.

У напруженій творчій пісенній боротьбі переможцями стали у номінації «молодший вік – гурти»: дитяча капела бандуристів «Горицвіт» Муніципального колегіуму. У старшій віковій групі: ансамбль «Дивограй» обласного будинку художньої творчості.

Серед виконавців у молодшій віковій групі перше місце не присуджувалось, другими стали Мінін Данило з Муніципального колегіуму та Калмикова Ольга зі студії естрадного співу «Дивограй», треті Осадчук Юля та Андріяшик Катерина – із обласного будинку художньої творчості і Косінова Настя – з центру туризму та екскурсій.

Відкриваючи конкурс голова журі Юрій Діденко зазначив, що з кожним роком зростає роль української патріотичної пісні в житті суспільства.

«Наша благородна мета розкрити через юні таланти нові грані її звучання та вчасно донести її до глядача. Наша пісня буде сприяти відродженню та встановленню української нації та її духовному піднесенню», – наголосив голова журі.
XS
SM
MD
LG