Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Що може зірвати прем''єрство Ю.Тимошенко? Які несподівані законопроекти чекають на депутатів? Чи економічно вигідно переходити Україні до професійної армії?


Ірина Біла Київ, 6 грудня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Незважаючи на єдність та дисциплінованість помаранчевих сил під час обрання спікера, усі розуміють, що найтяжче попереду. Як інформує газета «Україна молода», сьогодні парламентарії мають обирати першого та «звичайного» заступників Голови, а голосування за Прем’єр-міністра може відбутися на одному із засідань наступного тижня. З прогнозами, як це відбуватиметься, можна ознайомитись у статті «Далі буде ще важче».

«Прем’єрство леді Ю. можуть зірвати торги помаранчевих, попереджає газета «Сегодня». Серед питань, які можуть внести розбрат, – чи дозволять бютівці отримати контроль Віктору Балозі над податковим і митним відомствами, НАК «Нафтогаз» та Мінтрансом. Тому голосування за прем’єра відбудеться не так легко, як може здатись, зазначає видання.

Автор проекту Податкового кодексу депутат від НУ-НС Микола Катеринчук не сумнівається, що після обрання Арсенія Яценюка спікером голосування за Прем’єра Юлію Тимошенко – справа техніки. Про це він зізнався журналістам газети «Факти».

На сьогодні у Верховній Раді зареєстровані 260 законопроектів. Експерти очікують, що найближчим часом кількість законодавчих ініціатив зросте, адже в запасі у народних обранців 2 тисячі готових законопроектів. Як пише газета «Діло», крім бюджетних і тендерних ініціатив, депутати підготували і чимало несподіваних. Зокрема, депутат Людмила Денисова пропонує урівняти права обох батьків при вихованні дитини і дозволити татові йти у відпустку для догляду за дитиною.

Шістдесят років тому розпочалася війна, яка увійшла до підручників під назвою «холодна». Про те, чому ця війна має таку назву, а також про історію однієї події цієї війни пише газета «Голос України» у статті «Як садили «Боїнг-707».

Сьогодні День Збройних сил України. На нещодавній колегії Міноборони Президент Віктор Ющенко назвав перехід на контрактну основу «велінням часу». Як зауважують експерти «Газети 24», при переході на професійну армію чисельність, скажімо, у 120 000 осіб замість нинішніх 200 000 вимагатиме мало не вдвічі більше коштів, аніж виділяється зараз. Стаття називається «Захист за контрактом».
XS
SM
MD
LG