Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко вніс до парламенту подання про призначення Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра


Згідно з регламентом, депутати можуть розглянути це питання після обрання заступників голови Верховної Ради та голів комітетів. Як повідомляє кореспондентка Радіо Свобода, в парламенті тривають консультації щодо обрання заступників спікера, голів комітетів та дати голосування по кандидатурі прем''єра. Опозиція наразі не вирішила, хто ж із її представників буде першим віце-спікером. Представники Партії регіонів кажуть, що вони не хочуть цієї посади і вважають що це крісло має посісти хтось із їхніх союзників, як вони себе називають – «народної опозиції».


Про це повідомила прес-служба глави держави.

Подання внесено відповідно до пункту 9 частини першої статті 106, частини третьої статті 114 Конституції України за пропозицією Коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді.

Згідно з регламентом, депутати можуть розглянути це питання після обрання заступників голови Верховної Ради та голів комітетів.

Як повідомляє кореспондентка Радіо Свобода, в парламенті тривають консультації щодо обрання заступників спікера, голів комітетів та дати голосування по кандидатурі прем''єра.

Опозиція наразі не вирішила, хто ж із її представників буде першим віце-спікером. Представники Партії регіонів кажуть, що вони не хочуть цієї посади і вважають що це крісло має посісти хтось із їхніх союзників, як вони себе називають – «народної опозиції».

Коаліція демократичних сил також проводить консультації. Представник БЮТ Олександр Турчинов припустив, що можливий варіант, коли прем’єр буде проголосований ще до того, як буде ухвалений першочерговий пакет законів.

Втім, представники НУНС кажуть, що все повинно бути відповідно до коаліційної угоди – спочатку пакет законів, а потім прем’єр.

******** Позавчора коаліція обрала спікером парламенту Арсенія Яценюка.

У середу Президент Віктор Ющекно заявив, що обрання Голови Верховної Ради є кроком до політичної стабільності в Україні.

А Партія регіонів, як повідомив її представник Володимир Рибак, ухвалила рішення щодо конструктивної роботи в парламенті за спікерства Арсенія Яценюка.

Новообраний Голова Верховної Ради пообіцяв однаково ставитися до усіх парламентарів та запропонував надати опозиції посади у керівництві парламенту.
XS
SM
MD
LG