Доступність посилання

ТОП новини

Під час матчів Євро-2012 у Дніпропетровську діятиме спеціальна комендатура для гарантування безпеки


А особисті речі вболівальників перевірятимуть щонайменше двічі – при вході на стадіон «Дніпро» і в сектори.

А особисті речі вболівальників перевірятимуть щонайменше двічі – при вході на стадіон «Дніпро» і в сектори.

Про гарантування безпеки на чемпіонаті дніпропетровські правоохоронці говорили у четвер на польсько-українському форумі міст Євро-2012.

За словами заступника керівника міського управління УМВС Володимира Сідлецького, план заходів щодо забезпечення правопорядку під час матчів Євро-2012 також передбачає встановлення на стадіоні потужної системи відеонагляду. Перед початком ігор місця перебування команд ретельно обстежуватимуть, автоколони гостей супроводжуватимуть спецпідрозділи ДАІ.

Наразі триває робота щодо вдосконалення безпеки дорожнього руху: на магістралях регулюватимуть рух спеціальні системи «Потік».

Імовірність загрози правопорядку на стадіонах не виключає і польська сторона. За словами директора секретаріату з питань Євро-2012 Анджея Цудака, будівництво стадіону у Варшаві, де проходитимуть основні матчі, ведуть з урахуванням громадської безпеки.

Крім того у Польщі створять урядовий центр для координації сил, що забезпечуватимуть правопорядок.

У семінарі щодо безпеки стадіонів, який відбувся у Дніпропетровську, взяли участь представники Вроцлава, Варшави, Кракова, Києва, Львова та інших міст. У п’ятницю вони продовжать роботу в Донецьку.

Україна і Польща виграли тендер УЄФА на проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.
XS
SM
MD
LG