Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Чому Блок Литвина підтримає Прем''єра Юлію Тимошенко? Чи багато в Україні фальшивих дипломів про вищу освіту? Кого соціологи називають найнещаснішими у світі?


Ірина Біла Київ, 7 грудня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Президент несподівано швидко запропонував депутатам кандидатуру Ю.Тимошенко на посаду Прем’єр-міністра, зазначає газета «Україна молода». Видання прогнозує, що, ймовірно, Блок Литвина підтримає лідера БЮТ через кадрові амбіції. Адже їм коаліція пообіцяла посаду першого віце-спікера. Стаття називається «Перед другим пришестям Ю.»

Міністр палива та енергетики Юрій Бойко охарактеризував останню ціну на газ як комфортну для українських споживачів. З цим не погоджується дописувач газети «Голос України». У статті «Критичний комфорт веде до припинення бізнесу» автор наголошує, що нова ціна на природний газ — це потужний імпульс до подорожчання нерухомості і житловокомунальних послуг, а також очевидна передумова до погіршення фінансового стану підприємств теплової комунальної енергетики.

«Газета 24» з’ясовувала, де і за скільки можна купити в Україні підроблений диплом про вищу освіту. Лише в Києві, зазначають газетярі, було зареєстровані 8 фактів підробки, збуту і незаконного використання дипломів. Але це краплина в морі, якщо врахувати, що одна фірма, котра продає фальшивки, за півроку реалізувала понад 50 документів. «Сьогодні у цілеспрямованої людини немає в запасі 5 років для безрезультатного проведення його у вузі», - категорично заявляють сайти, котрі пропонують купити диплом.

Українці – одні з найнещасніших народностей у світі. Згідно з дослідженнями, про які розповідає газета «Діло», Україна разом з Молдовою, Зімбабве і Конго ввійшла до п’ятірки країн, мешканці яких почуваються найнещаснішими. Утім, українські соціологи скептично ставляться до цього дослідження, і кажуть, що щастя не можна виміряти, тим паче аналітикою і стандартними методами вивчення. Стаття називається «Почому фунт лиха?».

У мене місія створювати, а не марнотратити результати праці — зізнався газеті «Факти» голова Ради директорів «Індустріального союзу Донбасу» Сергій Тарута. А ще він вважає, що Пушкіна треба читати лише в оригіналі, і що кожен серйозний політик, і кожне суспільство, що себе поважає, будь-який громадянин зобов’язаний знати мову своєї країни.
XS
SM
MD
LG