Доступність посилання

ТОП новини

Поблизу київського аеропорту «Жуляни» в повітрі вибухнув і впав легкий пасажирський літак Beechcraft 90. Шестеро загиблих - всі громадяни Чехії


Літак виконував чартерний бізнес-рейс з Чехії (Градец Кралови) до Києва. За попередніми даними, загинуло 6 осіб: 2 пілоти і 4 пасажири, серед них - 2 жінки. Всі вони громадяни Чехії. Літак вибухнув у повітрі і впав з висоти 2.5 км. На ліквідації наслідків падіння літака, що впав в неділю о 17:08 поблизу київського аеропорту «Жуляни», працюють 90 рятувальників від Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України та 31 технічний засіб. Про це повідомив міністр Нестор Шуфрич. За його словами, від Міністерства внутрішніх справ України для оточення місця аварії залучено 17 одиниць техніки та 110 осіб.


Літак виконував чартерний бізнес-рейс з Чехії (Градец Кралови) до Києва. За попередніми даними, загинуло 6 осіб: 2 пілоти і 4 пасажири, серед них - 2 жінки. Всі вони громадяни Чехії. Літак вибухнув у повітрі і впав з висоти 2.5 км. На ліквідації наслідків падіння літака, що впав в неділю о 17:08 поблизу київського аеропорту «Жуляни», працюють 90 рятувальників від Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України та 31 технічний засіб. Про це повідомив міністр Нестор Шуфрич. За його словами, від Міністерства внутрішніх справ України для оточення місця аварії залучено 17 одиниць техніки та 110 осіб. Також на місце аварії прибуло кілька бригад «швидкої допомоги». Повітряне судно належало Чеській Республіці, власник – MINIB Ltd, тип судна - ВЕ С В, його вага - 4700 кілограмів.

Літак упав у полі. Не підтвердилась інформація про те, що літак упав на міст. На місце падіння літака у «Жулянах» прибули представники Державної авіаційної адміністрації України. Про це повідомила керівник прес-служби Міністерства транспорту та зв’язку України Вікторія Бутенко. Також вона повідомила, що літак, який зазнав аварії, маленький, розрахований приблизно на 5 пасажирів. Водночас, про точну кількість постраждалих наразі невідомо.

.
XS
SM
MD
LG