Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура Сімферополя відкликала усі запити і припинила всі правові дії щодо першої і єдиної в місті української гімназії


Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, після протестів громадськості проти цькування правоохоронцями керівництва першої і досі єдиної в Криму повноцінної української гімназії, виконувач обов’язки прокурара автономії Олексій Угрюмов розпорядився перевірити обгрунтованість вимог міської прокуратури.

Єдина в Криму повноцінна українська гімназія: «Жити, розвиватись, процвітати». Сімферополь.
Протягом кількох місяців сімферопольська прокуратура проводила перевірку на якій підставі у школі перед заняттями на лінійках звучить Державний гімн, а також як дзвінок використовується популярна мелодія «Плачуть небеса».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, після протестів громадськості проти цькування правоохоронцями керівництва першої і досі єдиної в Криму повноцінної української гімназії, виконувач обов’язки прокурара автономії Олексій Угрюмов розпорядився перевірити обгрунтованість вимог міської прокуратури: «На сьогодні ця перевірка уже не проводиться. Згаданий документ відкликаний до прокуратури міста Сімферополя».

Українська гімназія була створена у Сімферополі 10 років тому і зараз стала найсучаснішим і найпрестижнішим учбовим закладом міста. Тут є власна багата бібліотека, книгосховище, кабінети інформатики, відеотека, радіорубка, картинна галерея, зимовий сад, музей, плавальний басейн та актова зала, діють численні гуртки, фольклорні ансамблі і сучасні гурти.
XS
SM
MD
LG