Доступність посилання

ТОП новини

Чи знайома зі зброєю Юлія Тимошенко? Гривня зростатиме з новим прем’єром? Де найбільше живе Святих Миколаїв?


Ірина Біла Київ, 19 грудня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Чи знайома зі зброєю Юлія Тимошенко? Гривня зростатиме з новим прем’єром? Де найбільше живе Святих Миколаїв? Такі, серед інших, теми сьогоднішньої української преси.

Минулого вівторка, який завершився невдалим голосуванням за Прем’єр-міністра, ще зранку в успіху Юлії Тимошенко не сумнівався ніхто. Учора все було навпаки: у стінах Верховної Ради панував песимізм, і навіть після того, як голосування вже розпочалося, ніхто не міг з упевненістю відповісти, чим воно завершиться. Детальніше про вчорашній день у Верховній Раді розповідає газета «Україна молода» у статті «Другий шанс».

На Батьківщині нового Прем’єр-міністра кореспондент газети «Діло» з’ясовував, як училася і починала свій трудовий шлях Юлія Тимошенко. Насамперед журналіст попрямував до школи і зустрівся з учителями. З їхніми спогадами можна ознайомитися в статті «Комсорг Юлія Тимошенко в школі розбирала автомат за 15 секунд».

«Банкіри прогнозують знецінення гривні» – у публікації під таким заголовком «Газета 24» пише, що готівковий курс долара підвищується останні два тижні, деякі банки продають його по 5,1 гривні. Саме таким може стати і офіційний курс долара, адже Юлії Тимошенко доведеться надрукувати більше гривень для виконання своїх передвиборних обіцянок, кажуть банкіри.

У Лаврських печерах грибка немає, і мощі зберігаються в належних умовах, стверджує в газеті «Сегодня» архієпископ Вишгородський Павло. Він хоче організувати, щоб люди могли в цьому переконатися, спостерігаючи за печерами в режимі он-лайн.

За кількістю маєтків Святого Миколая Івано-Франківщина не знає рівних в Україні. Лише в Косівському районі існує два офіційно проголошені «миколаївські» центри: один – «маєток» у вигляді дерев’яної каплички на галявині біля села Черганівка, другий – «садиба» в конторі Національного природного парку «Гуцульщина». Також є на Прикарпатті ще третя адреса – «Містечко милосердя» Святого Миколая, розташоване на західній околиці Івано-Франківська, де без зайвого галасу й уваги мас-медіа щоденно, а не лише з наближенням 19 грудня, твориться добро під патронатом найулюбленішого малечею святого. Більше про нього розповідає газета «Україна молода» в статті «21 дитя сестри Марії від Святого духа».
XS
SM
MD
LG