Доступність посилання

ТОП новини

Україна вперше за останні 20 років приймає гірськолижників високого класу


Сьогодні і завтра у спортивно-туристичному комплексі «Буковель» відбуваються міжнародні змагання з гірськолижного спорту «Кубок Націй».

Сьогодні і завтра у спортивно-туристичному комплексі «Буковель» відбуваються міжнародні змагання з гірськолижного спорту «Кубок Націй».

Цей турнір проходить під егідою Міжнародної федерації лижного спорту, Національного Олімпійського комітету, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту та Федерації лижного спорту України.

Турнір такого рангу і з таких видів зимового спорту, як слалом та слалом-гігант, на Прикарпатті проводиться вперше. До цього змагалися стрибуни з трамплінів, двоборці, гонщики, ще раніше – біатлоністи.

Змагання такого рівня стали можливими зі введенням у дію спорткомплексу «Буковель», траси якого відповідають міжнародним стандартам.

Учасниками турніру «Кубок Націй» є 37 жінок та 78 чоловіків із 17 країн світу – від Андорри чи Монако до Іспанії, Угорщини, Ірландії.

Радник президента Міжнародної федерації лижного спорту Джозеф Майнер дав високу оцінку цьому престижному турніру: «Ці змагання справді історичні, бо вони вперше проводяться в Україні. Їх можна назвати малим чемпіонатом світу. Буковельські траси повністю відповідають світовим стандартам».

На «Буковелі» ставлять перед собою амбітне завдання – приймати у себе учасників зимової Олімпіади. Але це навряд чи буде можливо раніше від 2022 року.
XS
SM
MD
LG