Доступність посилання

ТОП новини

Голова фракції Партії регіонів Віктор Янукович закликає Міністерство внутрішніх справ не допустити переслідувань із політичних мотивів


Він також зазначає, що МВС і всі його підрозділи повинні бути поза політикою.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Януковича.

«Неприпустимі жодні звільнення з політичних мотивів, які вже почала новопризначена виконавча влада. Як неприпустимі й порушення законодавства з боку органів міліції, переслідування політичних опонентів і «полювання на відьом» на зразок того, що діялося в 2005 році», мовиться в повідомленні.

Віктор Янукович зазначає, що МВС і всі його підрозділи повинні бути поза політикою.

Призначений 18 грудня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко пообіцяв не проводити радикальних змін у міністерстві. Однак він заявив, що неприпустимо, щоб у міністра було 12 заступників. За попереднього керівництва Луценка в МВС – у нього було 6 заступників.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко повідомила в четвер в ефірі телеканалу «Інтер», що на її доручення в усіх міністерствах і відомствах буде проведено експертизу й ревізію рішень попереднього Кабміну.

«Ми повинні чітко знати, що вони встигли накоїти. Ми перевіримо, як була витрачена кожна копійка, кожен тендер, кожну ліцензію. За всі темні незаконні справи доведеться відповідати», – заявила Юлія Тимошенко.

Матеріали до теми:

• «Спадок» від Януковича і перші дії уряду Тимошенко (Прямий ефір) • Тимошенко – Прем’єр-міністр, Янукович – в опозиції. Що це дає Україні? (Прямий ефір) • Урядовий старт, парламентська перерва • Новий Кабінет Міністрів Юлії Тимошенко почав виконувати свої обов’язки, Верховна Рада затвердила його склад, відправивши в відставку Віктора Януковича і його уряд, Партія регіонів переходить в опозицію • Довга дорога до влади Юлії Тимошенко • Чого хочуть партії? • Хто заважає Тимошенко стати прем’єром?
XS
SM
MD
LG