Доступність посилання

ТОП новини

Борис Тарасюк: Розслідування справ про загибель В’ячеслава Чорновола та Георгія Гонгадзе залежить від Президента України і нового генерального прокурора


Таку думку заступник голови фракції «Наша Україна – Народна самооборона», лідер Народного Руху України висловив у понеділок на прес-конференції у Києві.

Таку думку заступник голови фракції «Наша Україна – Народна самооборона», лідер Народного Руху України висловив у понеділок на прес-конференції у Києві.

За словами Тарасюка, розслідування кримінальної справи про загибель В''ячеслава Чорновола досі не завершене.

Борис Тарасюк вкотре наголосив, що в НРУ загибель Чорновола вважають «спланованим організованим вбивством, організованим владою за часів Леоніда Кучми».

За словами Тарасюка, йому відомо, що Генеральна прокуратура і Міністерство внутрішніх справ «досягли суттєвих зрушень у розслідуванні цієї справи». Він зауважив, що слідство «вийшло на сліди виконавців цього злочину, але, на жаль, сліди замовників губляться, як у нас зазвичай буває в Україні».

Борис Тарасюка наголосив, що тепер це залежатиме від Президента, від волі глави держави, а не лише від генерального прокурора.

За його словами, це буде залежати й від того, кого Президент рекомендуватиме Верховній Раді затвердити на посаду генерального прокурора.

Лідер НРУ також зазначив: «Ми чекаємо від Президента виконання свого зобов’язання, яке він давав в 2004-2005 роках, відносно того, що розслідування справи про вбивство Георгія Гонгадзе є справою честі для нього як для Президента України».
XS
SM
MD
LG