Доступність посилання

ТОП новини

Президент на засіданні уряду в середу представив нового секретаря РНБО Раїсу Богатирьову


У понеділок Віктор Ющенко своїм указом призначив одну з чільних представниць Партії регіонів на цю посаду. Президія політради Партії регіонів у вівторок виступила проти того, щоб Богатирьова зайняла посаду секретаря РНБО, і рекомендувала їй відмовитися від цієї посади.


У понеділок Віктор Ющенко своїм указом призначив одну з чільних представниць Партії регіонів на цю посаду.

Президія політради Партії регіонів у вівторок виступила проти того, щоб Богатирьова зайняла посаду секретаря РНБО, і рекомендувала їй відмовитися від цієї посади.

Лідер партії Віктор Янукович наголосив, що його політична сила заявила про свою опозиційність і тому не може працювати у владі.

Сама Богатирьова своє призначення так і не коментувала.

54-річна Раїса Богатирьова, обрана до Верховної Ради 6-го скликання від Партії регіонів, була другим номером у виборчому списку партії.

Тепер вона муситиме скласти свій депутатський мандат.

У Верховній Раді 5-го скликання Богатирьова очолювала фракцію Партії регіонів.

Матеріали до теми:

• Чи скаже Богатирьова Ющенкові «так»? • Президент України вже ввів Раїсу Богатирьову в склад РНБО • Політрада Партії регіонів пропонує Раїсі Богатирьовій відмовитися від посади секретаря РНБО • Ганна Герман: Якщо Раїса Богатирьова прийме пропозицію Президента стати секретарем РНБО, розколу в Партії регіонів не буде • Віктор Янукович: Раїса Богатирьова не давала згоди на призначення її секретарем РНБО • Хід Богатирьовою! Президент призначив регіоналку Секретарем РНБО
XS
SM
MD
LG