Доступність посилання

ТОП новини

Зустріч президентів України і Росії Віктора Ющенка і Владіміра Путіна може відбутися в січні-лютому 2008 року


Про це повідомив міністр закордонних справ Володимир Огризко. «Зараз, після проведення останніх засідань робочих органів, ми будемо готові вийти на підсумкове друге засідання міждержавної комісії», – сказав В. Огризко. Міністр вважає за необхідне найближчим часом затвердити план роботи комісії на 2008-2009 роки. «Пропозиції є, питання назріло, і ми повинні розставити всі крапки над «і», – додав він.


Про це повідомив міністр закордонних справ Володимир Огризко. «Зараз, після проведення останніх засідань робочих органів, ми будемо готові вийти на підсумкове друге засідання міждержавної комісії», – сказав В. Огризко.

Міністр вважає за необхідне найближчим часом затвердити план роботи комісії на 2008-2009 роки. «Пропозиції є, питання назріло, і ми повинні розставити всі крапки над «і», – додав він.

В. Огризко наголосив, що основними принципами взаємовідносин між Україною і Росією є розбудова добросусідських, партнерських і взаємовигідних контактів. «Лінія Президента в цьому залишається незмінною, і це є основними принципами», – відзначив міністр.

Тим часом президент Росії В. Путін привітав Віктора Ющенка з Новим роком і Різдвом. «Переконаний, що народи Росії й України, об''єднані глибокими історичними коренями, багатовіковими духовними і культурними зв''язками, повинні зберегти і збільшити все те позитивне, що було досягнуто в спільній історії», – цитує Путіна посольство РФ в Україні. «Розраховую, що завдяки обопільним зусиллям російсько-українська взаємодія буде розвиватися в дусі добросусідських відносин, на основі прагматизму і взаємної вигоди. Саме такий курс відображає прагнення громадян наших країн жити в дружбі і злагоді», – відзначив Путін.

Він побажав В. Ющенку міцного здоров''я, щастя й успіхів, а «братерському українському народові» – миру й процвітання.
XS
SM
MD
LG