Доступність посилання

ТОП новини

Військова делегація України відвідає українських миротворців у Косові, щоб привітати їх із Новим роком та Різдвом


Делегація має вирушити до сербського краю в п’ятницю. До її складу, крім чільних військових, увійдуть і журналісти, і священики Української Православної церкви Київського патріархату, Української Православної церкви (Московського патріархату) та Української Греко-католицької церкви.

Делегація має вирушити до сербського краю в п’ятницю.

До її складу, крім чільних військових, увійдуть і журналісти, і священики Української Православної церкви Київського патріархату, Української Православної церкви (Московського патріархату) та Української Греко-католицької церкви.

У рамках традиційного щорічного візиту представники української військової делегації відвідають американську базу Bondsteel, де дислокується частина українського миротворчого контингенту – українська складова спільного українсько-польського миротворчого батальйону «УкрПолбат» у складі багатонаціональних сил КФОР.

У перебігу візиту високі посадові особи привітають українських миротворців із Новим роком та Різдвом Христовим і передадуть їм святкові подарунки з Батьківщини.

Буде серед них і музичний подарунок у вигляді концерту естрадної та народної музики.

Крім того, представники української військової делегації зустрінуться з командиром багатонаціональної тактичної групи East американським бригадним генералом Джоном Девореном.
XS
SM
MD
LG