Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко заявляє, що попередній уряд залишив в Україні «безпрецедентний рівень інфляції» в 17 відсотків


У п’ятницю Прем’єр-міністр провела робочу нараду з представниками Міністерства економіки, Міністерства фінансів, Міністерства аграрної політики, Міністерства палива та енергетики, Державної податкової адміністрації та Державної митної служби. Юлія Тимошенко наголосила, що залишені попереднім урядом інфляційні процеси треба терміново зупиняти, але так, щоб не порушувати вимог вступу України до Світової організації торгівлі. Результатом роботи нинішнього уряду має стати розробка і виконання чіткого плану протиінфляційних заходів, із зазначенням термінів та відповідальних за виконання осіб, сказала прем’єр.


У п’ятницю Прем’єр-міністр провела робочу нараду з представниками Міністерства економіки, Міністерства фінансів, Міністерства аграрної політики, Міністерства палива та енергетики, Державної податкової адміністрації та Державної митної служби.

Юлія Тимошенко наголосила, що залишені попереднім урядом інфляційні процеси треба терміново зупиняти, але так, щоб не порушувати вимог вступу України до Світової організації торгівлі.

Результатом роботи нинішнього уряду має стати розробка і виконання чіткого плану протиінфляційних заходів, із зазначенням термінів та відповідальних за виконання осіб, сказала прем’єр.

Матеріали до теми:

• Юлія Тимошенко: «Нафтогаз України» довели до межі банкрутства • Повернення радянських вкладів: за справу готові взятися законодавці
XS
SM
MD
LG