Щоправда, перший раз на велику сцену Челентано вийшов раніше: спочатку він імітував американських співаків рок-н-роллу, 1957 року у міланському Палаці спорту вже виступив як рок-співак. Через своєрідну пластичність і неординарну манеру рухатися на сцені юного артиста прозвали «той, що на пружинах».
Адріано Челентано народився 6 січня 1938 року у робочому кварталі Мілана на вулиці Ґлюк. У 60-тих роках з’явиться його автобіографічна пісня «Хлопець з вулиці Ґлюк», котра стала екологічним маніфестом тодішньої італійської молоді.
У пізніших піснях Челентано дедалі частіше лунають їдкі, іронічні і критичні соціальні мотиви. Окрім охорони довкілля, він торкається тем недалекоглядної італійської політики, корупції, атомної енергії і шлюбів між представниками сексуальних меншин.
Невгамовний, простяцький, трохи пришелепуватий, але водночас мудрий — таким постає актор Адріано Челентано у художніх фільмах, здебільшого кінокомедіях. Український глядач добре пам’ятає його комедійну роль у стрічці «Приборкання норовливого» разом з Орнеллою Муті.
Окрім музики і кіно, артист прославився діяльністю і на телебаченні. Челентано був ведучим багатьох телешоу на національному каналі RAI. Остання з музично-розважальних програм «Рокполітик» два роки тому збирала численну телеаудиторію і завдала деяких проблем самому автору. Адже під час ефіру лунали критичні закиди на адресу італійських можновладців, а Челентано не може терпіти цензури перед ефіром.
Задувши 70 свічок на святковому торті, відомий співак та актор почувається у чудовому робочому настрої. Завжди поруч, вдома і під час роботи, дружина, актриса Клаудіа Морі, та троє дітей.
У планах — нове музичне телешоу. Брати паузу, судячи зі слів Адріано Челентано, він не збирається: «Я, правду кажучи, завжди в стані паузи. Часто розмірковую, фантазую, видумую щось. Планую робити одне, але потім відкладаю, бо потребує багато часу, переключаюся на інше, однак усвідомлюю, що й те інше забирає час. Думаю, щоразу, коли про щось думаю, пауза є неминучою. Коли закінчиться ця пауза, означатиме, що справи мої кепські».