Доступність посилання

ТОП новини

Автоперевізники заявляють про готовність до всеукраїнської акції протесту


Вони виступають проти додаткових узгоджень перевезень, що означає необхідність отримання дозволу ДАІ на кожну поїздку.

Вони виступають проти додаткових узгоджень перевезень, що означає необхідність отримання дозволу ДАІ на кожну поїздку.

Автоперевізники вже надіслали відкритого листа з вимогами до керівництва країни.

На Рівненщині перевізники домоглися відкликання припису прокурора, котрий паралізував перевезення пасажирів у бік столиці.

Працівники ДАІ зупиняли приватні пасажирські «маршрутки», котрі прямували на Київ у передсвяткові дні, і навіть висаджували пасажирів. Одна з причин – перевезення людей в автомобілях, переобладнаних з вантажних.

Представник служби автоперевезень «Автоекспрес-Престиж» Наталя Фіш зазначила: «Усі транспортні засоби переобладнані на Рівненщині і в Україні однаково: усі сертифіковані, усе абсолютно законно. А чомусь сьогодні усі сертифікати, які видавала нам держава, є недійсними і нікому не подобаються. Машини чомусь виявляються в аварійно-технічному стані, хоча у всіх є щоквартальні технічні талони і всі проходять (огляд) перед відправленням у рейс. Тобто, причина не в тому, що вони хочуть нам показати, – не в транспортних засобах…»

Припис прокурора ґрунтувався на спільному наказі Міністерства транспорту та МВС про основні вимоги щодо забезпечення безпеки пасажирських перевезень, які стали більш жорсткими після жахливої квітневої аварії на хмельницькій трасі. Тоді у переобладнаному з вантажного автомобілі загинули 12 волинських підприємців.

Завтра у Міністерстві транспорту і зв’язку розпочинає роботу спеціальна комісія, котра має врегулювати всі питання приватних пасажирських перевезень. Однак якщо до її складу не будуть включені представники перевізників – ті погрожують всеукраїнським страйком.
XS
SM
MD
LG