Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині щодня реєструють близько десяти з половиною тисяч вкладників колишнього Ощадбанку СРСР для виплати компенсацій


Керівник обласного управління Ощадбанку Олександр Сиволап запевняє: отримати компенсації зможуть усі, навіть якщо звернуться за кілька місяців.

Люди стоять у чергах, однак представники Ощадбанку запевняють: отримати компенсації встигнуть усі.

У дніпропетровських відділеннях Ощадбанку в чергах на реєстрацію для отримання компенсацій стоять по кілька десятків вкладників.

Більшість людей – пенсіонери, відстоюють по кілька годин. Кажуть, що на книжках радянського Ощадбанку мали по кілька тисяч рублів, тепер розраховують отримати хоча б обіцяну тисячу гривень відшкодування – і якнайшвидше.

Найбільше нарікань – на тисняву та паперову тяганину: щоб отримати талончик про реєстрацію, потрібен паспорт, ідентифікаційний код, ощадкнижка та спеціальна заява.

Співробітникам відділень Ощадбанку, навіть працюючи в напруженому режимі, важко впоратися з великою кількістю відвідувачів. В обласному управлінні Ощадбанку України прогнозують: ажіотаж триватиме ще кілька тижнів.

Керівник обласного управління Ощадбанку Олександр Сиволап запевняє: бланків завезли достатньо і отримати компенсації зможуть усі, навіть якщо звернуться за кілька місяців.

Від сьогодні дніпропетровські відділення Ощадбанку переходять на особливий графік роботи: півтижня йтиме тільки реєстрація вкладників, півтижня – обіцяють уже виплачувати компенсації.

Сьогодні Ощадбанк України почав виплачувати компенсації за знеціненими внесками.
XS
SM
MD
LG