Доступність посилання

ТОП новини

Вкладники колишнього радянського Ощадбанку зможуть отримати компенсаційні виплати вдома


За згодою громадян, гроші їм доставлятимуть за допомогою пошти, заявила сьогодні прем’єр Юлія Тимошенко. Однак, за її словами, до відділень Ощадбанку України все ж таки треба буде прийти, щоб заповнити бланк спеціальної заяви на згоду отримувати кошти вдома. Минулого тижня Державний Ощадний банк України почав виплачувати компенсації за знеціненими вкладами. Після цього у відділеннях Ощадбанку виникли великі черги.


За згодою громадян, гроші їм доставлятимуть за допомогою пошти, заявила сьогодні прем’єр Юлія Тимошенко.

Однак, за її словами, до відділень Ощадбанку України все ж таки треба буде прийти, щоб заповнити бланк спеціальної заяви на згоду отримувати кошти вдома.

«Завтра-післязавтра, в залежності від того, як спрацює Ощадбанк, прямо в чергах людям будуть роздавати спеціальні заяви. Ці заяви будуть здавати адміністраторові банку. І ми будемо забезпечувати виплати. По-іншому ми не вийдемо з цієї проблематики черг», – заявила Юлія Тимошенко.

Минулого тижня Державний Ощадний банк України почав виплачувати компенсації за знеціненими вкладами. Після цього у відділеннях Ощадбанку виникли великі черги.
XS
SM
MD
LG