Доступність посилання

ТОП новини

Президент США відвідує Саудівську Аравію й непокоїться через ціни на нафту


У перебігу дводенного візиту Буш, як очікують, шукатиме підтримки своїм близькосхідним мирним ініціативам і кампанії на ізоляцію Ірану. Радник Буша повідомив, що в перебігу попередніх частин візиту Буш говорив із керівниками країн Перської Затоки про свою стурбованість цінами на нафту.

На летовищі в столиці країни Ер-Ріяді Джорджа Буша зустрічав Король Абдалла. По тому обидва керівники провели переговори в заміській резиденції Короля.

У перебігу дводенного візиту Буш, як очікують, шукатиме підтримки своїм близькосхідним мирним ініціативам і кампанії на ізоляцію Ірану.

Одночасно в Вашингтоні адміністрація Буша офіційно повідомила Конгрес про намір продати Саудівській Аравії найновіші системи доставки бомб точного наведення.

Ця угода є частиною пакета поставок зброї на багато мільярдів доларів, який має посилити оборону союзників США на Близькому Сході.

Із Саудівської Аравії Джордж Буш прибуде до Єгипту на закінчення свого восьмиденного візиту до регіону, а по тому в середу повернеться до США.

У перебігу своєї подорожі Президент США вже побував в Ізраїлі і на палестинських територіях, у Кувейті, Бахрейні й Об’єднаних Арабських Еміратах.

Радник Буша повідомив, що в перебігу попередніх частин візиту Буш говорив із керівниками країн Перської Затоки про свою стурбованість цінами на нафту.

За словами радника, вони обговорили «природу ринку й величезну потребу на нафту, яка є нині на світовому ринку».

Радник не мав даних, чи йшлося про це і в переговорах із саудівським керівником.
XS
SM
MD
LG