Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 04:39

Президент невдоволений боєздатністю, темпами професіоналізації і моральним духом української армії


Віктор Ющенко заявив, що його не влаштовує рівень боєздатності української армії, який щороку погіршується. Під час робочої наради в Міністерстві оборони України Ющенко привернув увагу до темпів переходу армії на професійну основу. Він також висловив незадоволення моральним духом солдатів.

Віктор Ющенко заявив, що його не влаштовує рівень боєздатності української армії, який щороку погіршується. Президент вимагає, щоб підвищення боєздатності війська стало завданням номер один для міністра оборони та Генерального штабу.

Під час робочої наради в Міністерстві оборони України Ющенко привернув увагу до темпів переходу армії на професійну основу. «Якщо перехід на контрактну армію відбуватиметься такими темпами, як він відбувався в останні роки, Україна не перейде на контрактну армію ще багато і багато років», – наголосив Президент.

Він також висловив незадоволення моральним духом солдатів. Якщо морального духу немає, «про все інше можна й не говорити», сказав Ющенко.

У нараді в Міноборони в середу взяли участь, серед інших, Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк, Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, Секретар РНБОУ Раїса Богатирьова.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG