Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі запровадять банківську «картку одесита» для соціально незахищених для отримання пільг


50 тисяч отримувачів соціальної допомоги з міського бюджету зможуть купувати за ними хлібопродукти зі знижкою. Частина її користувачів, яка має на те право, зможе оплачувати з неї також житлово-комунальні послуги й отримувати пільги на придбання медикаментів і безплатне гаряче харчування.

Міська влада вирішила змінити принцип реалізації програми «Дешевий хліб» та інших соціальних програм.

Замість дотацій виробникам хліба кошти переказуватимуть на картки, які видадуть 50 тисячам отримувачів соціальної допомоги з міського бюджету.

Власники мають отримати їх протягом кількох місяців і зможуть купувати за ними певну кількість хлібопродуктів зі знижкою в визначених крамницях.

Картка матиме загалом «чотири кишені»: частина її користувачів, яка має на те право, зможе оплачувати з неї також житлово-комунальні послуги й отримувати пільги на придбання медикаментів і безплатне гаряче харчування.

Як повідомила на прес-конференції начальник одеського міського управління соціального захисту Людмила Регульська, на цільові програми для соціально незахищених міська рада надала цього року додатково понад 3 мільйони гривень, або приблизно на 10 відсотків більше, ніж минулого року.

Серед цих програм – також надання допомоги інвалідам, ветеранам Другої світової війни і учасникам бойових дій, «чорнобильцям» і безпритульним.
XS
SM
MD
LG