Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура Дніпропетровської області вступилася за єдиний у Дніпропетровську дитячий парк


Правоохоронці вимагають скасувати рішення виконкому міської ради щодо реформування парку імені Лазаря Глоби. За цим рішенням, у парку мали намір забрати частину майна, яке давало найбільші прибутки.

Правоохоронці вимагають скасувати рішення виконкому міської ради щодо реформування парку імені Лазаря Глоби.

Виконком міськради ухвалив рішення про нову редакцію статуту парку імені Глоби. За цим рішенням, у парку мали намір забрати частину майна, яке давало найбільші прибутки – атракціони, павільйони, каруселі.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області, правоохоронці вважають, що це рішення ухвалене з порушеннями чинного законодавства, адже комунальне підприємство, яким є парк, створене на основі комунальної власності міста, яка не може вилучатись зі статутного фонду.

Раніше у Дніпропетровську відбулося кілька акцій на захист парку. Громадські організації заявили, що наміри влади віддати частину дитячого парку в приватну власність можуть призвести до знищення в місті ще однієї рекреаційної зони.

Центральний дитячий парк імені Лазаря Глоби у Дніпропетровську є пам’яткою садово-паркового мистецтва 18 століття. Його вважають одним із найдоглянутіших парків обласного центру. Щороку на роботі атракціонів парк заробляє понад мільйон гривень.
XS
SM
MD
LG